Kontakt & öppettider

Vi har öppet vardagar och stänger ej för lunch!


Vid akuta behov ring Tom Wiel på 070-777 89 86

Citybutiken Kungsholmen



Adress: Hantverkargatan 79, 112 38 Stockholm

Telefonnummer: 08-17 86 86

Öppettider: vardagar kl. 10-18 Obs dag före julafton och midsommarafton stänger vi kl. 15.00
under juli månad stänger butiken 17.00


T-Bana Fridhemsplan, i korsningen St Eriksgatan/Hantverkargatan. Granne med 7/11.



Täbybutiken



Adress: Propellervägen 12, 183 62 Täby


Telefonnummer: 08-765 25 37

Öppettider: vardagar kl. 09-18  Obs dag före julafton och midsommarafton stänger vi kl. 15.00
under juli månad stänger butiken 17.00


Hägernäs i Röda tegelhuset öster om McDonalds, vid Cykelkraft




Kontaktpersoner


Tom Wiel - inköp, affärsutveckling,försäljning, produktion
tom@prishuset.se  070-777 89 86

Jonas Forsman - ansvarig produktion och utleveranser
jonas@prishuset.se  070-740 21 22


Per Sande - ansvarig försäljning
per@prishuset.se  070-512 80 00

Sami Mhir - försäljning, produktion, adm. webshop/hemsida
sami@prishuset.se   073-977 60 27

Markus von Wowern Lindgren - försäljning, produktion
markus@prishuset.se  070-667 95 34


Katarina Valdoner - ekonomi, bokföring
katarina@prishuset.se  08-765 25 37





Butiken i Täby - utställning, utlämning, post och leveranser:


08-Pokaler Prishuset Wiel AB
Propellervägen 12
SE-183 62  Täby
Sweden

Butiken i City - utställning, utlämning

08-Pokaler Prishuset Wiel AB
Hantverkargatan 79
SE-112 38Stockholm
Sweden